Ondernemers in het zonnetje gezet!

19 november 2021 – Meer dan ooit verdienen onze Roermondse ondernemers onze steun en waardering. Zeker ook vandaag, op de Dag van de Ondernemer. Voor hun durf en doorzettingsvermogen in deze tijd! Ondernemers creëren groei, banen en welvaart in onze gemeente. De Roermondse VVD-fractie heeft vandaag een viertal ondernemers in het zonnetje gezet. Aan hen is symbolisch een bloemetje uitgereikt voor alle ondernemers die onze gemeente rijk is. Vier inspirerende gesprekken met bevlogen en maatschappelijk betrokken ondernemers. Ondernemers in de gemeente Roermond, hartelijk dank voor jullie inzet en toegevoegde waarde! Met inachtneming van de coronamaatregelen bezochten fractieleden Saskia Zijlstra, Vincent Zwijnenberg, Lonneke Cillekens en Jonathan Felix in wisselende tweetallen respectievelijk Ger Verstegen van Ambachtelijke Meubelmakerij Verstegen op het industrieterrein in Merum, Albert en Wil Middel van Restaurant Munsterhof aan het Munsterplein in onze binnenstad, Marc van Heijster van Van Heijster Kantoor/Boekado in hartje Swalmen en Perry Houkes van Marina Oolderhuuske in het Maasplassengebied. Hiervan is de volgende foto-impressie gemaakt.